Meremäe Kool

Ettevõtlik ja innovaatiline

Stuudiumi koolitus

Avaldatud 27/08/2020

Tere kallid lastevanemad!

Meie kool läheb sel aastal e-Kooli süsteemi pealt üle STUUDIUMILE. Oleme seda mõnda aega kaalunud ning tagasiside näitab, et Stuudiumis saab paremini suhelda, anda koduseid ülesandeid ning saada neile tagasisidet, kasutada kujundavat hindamist ning hoida silm peal kooli üritustel jne. Ühesõnaga, hakkame koos kasutama uut ning kasulikku programmi, mis tagab parema suhtluse ning efektiivsema õppetöö ka siis kui õpilane ja õpetaja mingil põhjusel ühes ruumis viibida ei saa.

Stuudiumi kasutamiseks saab sinna erinevatel moodustel sisse logida. Andmed on üle kantud e-koolist. Jooksvatele küsimustele saab vastusel Stuudiumi enda lehekülje siseselt, aga kui vaja personaalsemat abi, siis meie Stuudiumi administraator on hetkel kooli IT- inimene Kevin Lumik (kevin.lumik@gmail.com) juhuks kui tekib vastusteta küsimusi või ei saa näiteks ennast sisse logida.

Lisaks korraldame Stuudiumi ülevaatliku koolituse koolimajas arvutiklassis 31.august kell 18 ning 1.sept kell 11.45 peale aktust neile, kel veidi rohkem abi vaja. Ootame teid õppima ja siis loovalt kasutama!

Elevusega,
Fee