Meremäe Kool

Ettevõtlik ja innovaatiline

Kooli tegevusplaan seoses COVID-19 leviku tõkestamise ning sellele reageerimisega

Avaldatud 31/08/2020

Kooliaasta algab peaaegu tavapärastes oludes, kuid me peame silmas pidama seda, et koroonaviirus ei ole kadunud ning ilmselt saab selle levik seoses lasteasutuste avamise ning puhkuste lõppemisega jälle hoogu. HTM ning Terviseamet toonitavad, et uuest õppeaastast kõigi koolide sulgemist kevadisel kujul nii äkitselt ei tule, kuna teame viirusest ning selle levikust rohkem.

Noorema õppeastme õpilased ning koolieelse õppeasutuse lapsed tunduvad olevat viirusele vähem vastuvõtlikud ning põevad seda kergemini, seetõttu reageerime põhikoolis ning lasteaias viiruse arengutele küll valvsalt, kuid püüame ennetustegevuse käigus tagada lastele võimalikult normaalse elurütmi.

Paljudele küsimustele ei ole etteantud lahendusi, kuna olukord on uus kõigile ning tuleb leida tasakaal ennetamise, reageerimise ning rahaliste ja inimressursside olemasolu vahel.

Mida meie koolis ja lasteaias saame teha?

• Tagada isikukaitsevahendid. Koolis on olemas kätepesukohad, desovahendid ning vajadusel maskid. Kui teie meelest peaks teie laps kandma maski, siis palun teavitage klassijuhatajat.
  • Viibida võimalikult palju väljas, nii tundides kui ka vahetundides.
  • Hoida omavahel distantsi.
  • COVID-19 sümptomitega last ei võeta ei kooli ega lasteaeda. Kui lapsel on allergiline nohu, siis palume lapsevanema käest arstitõendit ning vastutust selle eest, et vanem eristab kodus allergilise nohu muust ning toimetab vastavalt. Sümptomitega laps on kodus kuni sümptomite kadumiseni.
  • Kui lapsel testitakse COVID-19, siis jääb laps koju. Tuleb vältida …

Stuudiumi koolitus

Avaldatud 27/08/2020

Tere kallid lastevanemad!

Meie kool läheb sel aastal e-Kooli süsteemi pealt üle STUUDIUMILE. Oleme seda mõnda aega kaalunud ning tagasiside näitab, et Stuudiumis saab paremini suhelda, anda koduseid ülesandeid ning saada neile tagasisidet, kasutada kujundavat hindamist ning hoida silm peal kooli üritustel jne. Ühesõnaga, hakkame koos kasutama uut ning kasulikku programmi, mis tagab parema suhtluse ning efektiivsema õppetöö ka siis kui õpilane ja õpetaja mingil põhjusel ühes ruumis viibida ei saa.

Stuudiumi kasutamiseks saab sinna erinevatel moodustel sisse logida. Andmed on üle kantud e-koolist. Jooksvatele küsimustele saab vastusel Stuudiumi enda lehekülje siseselt, aga kui vaja personaalsemat abi, siis meie Stuudiumi administraator on hetkel kooli IT- inimene Kevin Lumik (kevin.lumik@gmail.com) juhuks kui tekib vastusteta küsimusi või ei saa näiteks ennast sisse logida.

Lisaks korraldame Stuudiumi ülevaatliku koolituse koolimajas arvutiklassis 31.august kell 18 ning 1.sept kell 11.45 peale aktust neile, kel veidi rohkem abi vaja. Ootame teid õppima ja siis loovalt kasutama!

Elevusega,
Fee

Meremäe Kooli uue õppeaasta avaaktus

Avaldatud 25/08/2020

Meremäe Kooli avaaktuse plakat

Meremäe Kool kuulutab välja konkursi koka abi ametikohale

Avaldatud 14/08/2020

Ametkoha nimetus: kokaabi (1,0 ametikohta)

Tööülesanded:
Koostöös kokaga menüüde koostamine.
Toiduainete tellimine.
Lao info sisestamine ja aruannete koostamine … programmi abil.
Koka abistamine toidu valmistamisel ja serveerimisel ning pakkimisel.
Nõudepesemine.
Köögi söögisaali ja teiste söökla ruumide koristamine.
Vajalik:
Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel.
On abivalmis, töökas, kohusetundlik, täpne, rõõmsameelne.
Töö eeldab tervisekaitsenõuete täitmist.

Meremäe Kool kuulutab välja konkursi koka ametikohale

Avaldatud 14/08/2020

KOKK (1,0 ametikohta)

Koka põhitöö on toidu valmistamine kolmeks toidukorraks menüü alusel lasteaiale, koolile ja hooldekodule.

Töö kirjeldus
toidu valmistamine
köögi igapäevase töö organiseerimine ning juhtimine (köögi meeskonda kuulub koka abi)
menüüde koostamine
kauba tellimine
köögiga seonduva dokumentatsiooni haldamine
uute menüüde koostamine
puhtuse ja korra tagamine köögis
Nõudmised kandidaadile
omab erialast haridust
omab töökogemust kokandusvallas
kohusetundlikvastutustundlik
koostöövalmis
hea pingetaluvusega
on algatusvõimeline ja loominguline
hindab oma kaastöötajaid ja austad neid
Meremäe Kool pakub
töökohta kaasaegses köögis
sõbralikku kollektiivi
toetavat meeskonda
töö esmaspäevast reedeni

Tööle asumine alates 11.09.2020.

Kandideerimiseks saata avaldus, CV ning haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 30. augustiks 2020 aadressile meremae.kool@setomaa.ee

Kandideerimist ja sisulist tööd puudutav info direktor Fee Tammelt telefonil 5198 6373

Facebook Icon